جستجو در سایت
دسترسی سریع

3

3

4_2

10_1

اسلایدر گالری تصاویر
پوستر همایش
Poster
اخبار سایت
اطلاعیه شماره 4 دبیرخانه سومین همایش هویت ملی ((تمدید مجدد مهلت ارسال مقالات وسایر محورها))

سرکار خانم دکتر فضلی ضمن تشکر از زحمات کلیه همکاران ومعاونین  اموزش ابتدایی  استانها و تیم ملی پیش دبستانی کشور برحسب درخواست و پیام های معاونان محترم استانها؛مهلت ارسال مقالات وآثار را  تا روز یکشنبه مورخ  6 تیرماه تمدید نمودند.

ضمنا مشاور محترم معاون وزیر ومسئول برنامه های پیش از دبستان تاکید نمودند که  همکاران محترم کلیه استانها از هر منطقه حداقل دو نمونه آثار تولیدی ارزشمند را  تا روز یکشنبه 6 تیرماه برای دبیرخانه همایش بفرستند.

1400/04/01 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه خیلی مهم

معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس

 

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مربیان، آموزگاران، مدیران، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران، صاحب نظران، خانواده ها و تمامی همکاران بزرگوار در سراسر کشور در تدوین و تولید آثار در قالب های مختلف و ارسال به دبیرخانه ی سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی دوره پیش دبستانی، با عنایت به درخواست های متعدد پژوهشگران مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار و همچنین چشمگیر نبودن تعداد آثار ارسالی، به استحضار می رساند مهلت ارسال آثار در تمامی قالب های همایش تا تاریخ ۱۴۰۰/۳/۳۱ تمدید می گردد.

 

اطلاع رسانی حداکثری به شرکت کنندگان همایش، مزید امتنان است.

 

1400/03/25 بیشتر بدانید ...

در عصر حاضر  بحران هویت از جمله مهمترین بحرانهای انسانی و جوامع گوناگون به حساب  می آید

دکتر بابک شمشیری دبیر علمی سومین همایش کودکان ایران اسلامی بیان نمودند :

موضوع هویت، همواره از جمله مهمترین دغدغه ها و پرسشهای بشر در طول تاریخ بوده است. به همین دلیل هم مورد توجه ادیان الهی و حتی غیر الهی قرار گرفته و هم اندیشمندان و فیلسوفان به آن پرداخته اند. از آنجا که شکل گیری هویتی افراد چه در سطح فردی و چه سطح اجتماعی، به سادگی و راحتی اتفاق نیفتاده و همواره با چالشهای بسیار مواجه است، ضرورت پرداختن به آن را دوچندان می سازد. به ویژه در عصر حاضر که بحران هویت از جمله مهمترین بحرانهای انسانها و جوامع گوناگون به حساب می آید. به همین دلیل نظام آموزش و پرورش نمی تواند به سادگی از کنار آن عبور کرده و از موضوع هویت غفلت نماید. اصولا، هویت و چگونگی شکل گیری آن به قدری مهم است که می توان تربیت را در یک تعبیر بر اساس آن تعریف کرد. خوشبختانه وزارت آموزش و پرورش، همچنین صاحب نظران و پژوهشگران عرصه تعلیم و تربیت،   در طول دو دهه گذشته به این سو بیش از پیش، به موضوع هویت و ارتباط آن با تعلیم و تربیت چه در حوزه ی نظر و چه عمل، توجه نشان داده اند. حجم‌ و میزان رساله های دکتری و پایان نامه های ارشد و همچنین طرحهای پژوهشی مرتبط با موضوع هویت از جمله نشانگان این مدعا است.‌ضمن‌اینکه در طول چند سال گذشته شاهد برگزاری دو همایش تخصصی در خصوص هویت کودکان ایران اسلامی دردوره پیش دبستانی به میزبانی استان های یزد وقزوین  بوده ایم.‌که مایه ی بسی افتخار است که در تیرماه سال جاری، میزبانی سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی بر عهده ما گذاشته شده است. در همین راستا، بار دیگر برای  متخصصین، پژوهشگران و مربیان و معلمین و به طور کلی علاقه مندان به حوزه ی هویت و تعلیم و تربیت به ویژه در دوره پیش دبستانی که اساس و بنیان تربیت است،این فرصت فراهم می شود تا حاصل تجربیات و یافته های علمی و  تاملات خود را به اشتراک گذاشته و به هم اندیشی بپردازند. 
از اینرو اینجانب به عنوان دبیر علمی همایش همه علاقه مندان و دغدغه داران حیطه هویت و تعلیم و تربیت را به شرکت فعال در این گردهمایی ملی علمی دعوت می نمایم. وعده ی دیدار ما در روزهای ۱۶ و ۱۷ تیرماه

1400/03/22 بیشتر بدانید ...

هویت بخشی به کودکان، شاه کلید تحول در نظام تعلیم و تربیت کشور

وبینار هماهنگی سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی در دو روز متوالی با حضور سرکارخانم دکتر فضلی، معاونین آموزش ابتدایی و  رؤسای ادارات آموزش پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی استان های کشور به میزبانی استان فارس برگزار گردید.

1400/03/07 بیشتر بدانید ...

آموزش و پرورش فارس تیرماه سال جاری یک همایش ملی برگزار میکند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: به‌منظور مدیریت دانش و جمع‌آوری یافته‌های علمی و تجارب عملی، سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش‌دبستانی در تیرماه سال جاری به میزبانی آموزش و پرورش فارس برگزار می شود.

1400/02/27 بیشتر بدانید ...

رونمایی از پوستر همایش هویت ملی کودکان اسلامی در شیراز با حضور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش
فارس دارای ظرفیتی بی نظیر برای احیا و تقویت هویت کودکان است/ رونمایی از پوستر همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در شیراز
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: هیچ نقطه ی کشور به مانند استان فارس از ظرفیت پیوند عناصر هویتی یعنی هویت محلی، ملی و بین المللی و تمدن باستانی و اسلامی برخوردار نیست.

 

1399/12/13 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس

  این مکان نیز یک جعبه است !        

  شما می توانید در صفحه اصلی چندین جعبه تعریف نمایید و اطلاعات مورد نظر خود را در آنها قرار دهید.


  شما می توانید جعبه های موجود را حذف نموده و جعبه های دلخواه خود را در سایت قرار دهید !

  دبیرخانه کنفرانس

  شیراز ، خیبابان معدل شرقی -اداره کل آموزش وپرورش فارس -طبقه چهارم اتاق 405-دبیرخانه سومین همایش هویت ملی کودکان ایران اسلامی -

  تلفن : 32304567 -071

  email : info@hkiifars.ir

   

  تاریخ های مهم کنفرانس

  این جعبه آخرین جعبه صفحه اصلی نیست !
  شما می توانید هر تعداد جعبه که نیاز داشتید به صفحه اصلی اضافه نمایید .

  امروز : چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  حامیان علمی
  حامیان مالی
  حامیان همایش